fbpx

POMOC

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 200 ZŁ

0
0 items
No products in the cart.

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 200 ZŁ

0

Regulamin RODO

 1. Postanowienia ogólne:
  1.1. Niniejszy regulamin określa zasady przetwarzania danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego  Leather Haven zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
  2. Administrator danych osobowych:
  2.1. Administratorem danych osobowych Klientów jest Jakub Nowak Al. 600-lecia 23/27, 96-500 Sochaczew, prowadzący sklep internetowy Leather Haven, Lh@leatherhaven.pl.
  3. Cele przetwarzania danych osobowych.
  3.1. Dane osobowe Klientów przetwarzane są w celu realizacji zamówień, dostarczenia produktów, kontaktu w sprawach związanych z zamówieniem oraz ewentualnej obsługi reklamacji.
  3.2. Dane osobowe Klientów mogą być wykorzystywane również do celów marketingowych, takich jak przesyłanie informacji o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych, jeśli Klient wyrazi na to zgodę.
  4. Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych.
  4.1. Przetwarzanie danych osobowych Klientów odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora oraz na podstawie zgody Klienta w przypadku działań marketingowych.
  5. Okres przechowywania danych osobowych
  5.1. Dane osobowe Klientów przechowywane są przez okres niezbędny do realizacji zamówienia oraz przez okres wymagany przepisami prawa.
  6. Prawa Klientów
  6.1. Klienci mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.
  6.2. Klienci mają prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do innego Administratora.
  6.3. Klienci mają prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.
  7. Bezpieczeństwo danych osobowych:
  7.1. Administrator podejmuje wszelkie niezbędne środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony danych osobowych przed nieuprawnionym
  dostępem lub ich utratą.
  8. Kontakt w sprawach związanych z danymi osobowymi:
  8.1. Wszelkie pytania i wnioski dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw Klientów można kierować na adres Lh@leatherhaven.pl.
Scroll to Top